Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

Koronaviruksen leviämisen estämiseksi toimistomme on toistaiseksi suljettu. Voit olla vierailun sijaan yhteydessä puhelimella tai sähköpostilla.

Radio SUN
Suvantokatu 13
33100 Tampere
Puhelinnumerot
Studio: 010 5844 655
WhatsApp:
043 2170 273
Studio: studio@radiosun.fi
Mainosmyynti: myynti@radiosun.fi
Mainostrafiikki: radio@radiosun.fi
Kaikki sähköpostit: etunimi.sukunimi@radiosun.fi

Juontajat


Valtteri Kujansuu
Ohjelmapäällikkö
valtteri.kujansuu@radiosun.fi
043 2170 496


Kimmo Hoivassilta
kimmo.hoivassilta@radiosun.fi


Pasi Vainionperä
pasi.vainionpera@radiosun.fi


Kaisu Lämsä
kaisu.lamsa@radiosun.fi

 


Joonas Piiroinen
joonas.piiroinen@radiosun.fi

 

Myynti


Thea Sormunen-Kenttälä
Asiakkuuspäällikkö
043 2170 599
thea.sormunen-kenttala@radiosun.fi


Marko Huhdanmäki
Asiakkuuspäällikkö
043 2170 274
marko.huhdanmaki@radiosun.fi


Satu Holma
Asiakkuuspäällikkö
0500 631 761
satu.holma@radiosun.fi


Marika Teerimäki
Marika Teerimäki
Myyntijohtaja
0400 333 123
marika.teerimaki@radiosun.fi

 

SUN Radio on osa Pirmediat-mediaryhmää. Pirmedioihin kuuluvat SUN Radion lisäksi radiokanava FUN Tampere sekä paikallislehdet Akaan Seutu, Lempäälän-Vesilahden Sanomat, Oriveden Sanomat, Sydän-Hämeen Lehti ja Ylöjärven Uutiset.