Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

Radio SUN
Suvantokatu 13
33100 Tampere

Toimisto avoinna sopimuksen mukaan.

Puhelinnumerot
Studio: 010 5844 655
WhatsApp:
043 2170 273
Studio: studio@radiosun.fi
Mainosmyynti: myynti@radiosun.fi
Mainostrafiikki: radio@radiosun.fi
Kaikki sähköpostit: etunimi.sukunimi@radiosun.fi
Musiikki: studio@radiosun.fi

Juontajat


Kimmo Hoivassilta

kimmo.hoivassilta@radiosun.fi

Kaisu Lämsä
kaisu.lamsa@radiosun.fi

 
Pasi Vainionperä
pasi.vainionpera@radiosun.fi


Joonas Piiroinen
joonas.piiroinen@radiosun.fi

 

Myynti


Marko Huhdanmäki
Asiakkuuspäällikkö
043 2170 274
marko.huhdanmaki@radiosun.fi


Satu Holma
Asiakkuuspäällikkö
0500 631 761
satu.holma@radiosun.fi

 

SUN Radio on osa Pirmediat-mediaryhmää. Pirmedioihin kuuluvat SUN Radion lisäksi radiokanava Tampereen Kiakkoradio sekä paikallislehdet Akaan Seutu, Lempäälän-Vesilahden Sanomat, Oriveden Sanomat, Sydän-Hämeen Lehti ja Ylöjärven Uutiset.